Řekli, napsali … – Bohdaneč

Na těchto stránkách budeme shromažďovat názory, které volební strany zveřejní, ať už jakoukoli formou.

Doposud zveřejněno:

Anketa Pardubického Deníku – Odpovědí lídrů volebních uskupení na dvě otázky: Pisník a městská policie

Diskuzní fórum „Pro Bohdaneč“ – Příspěvky členů sdružení nezávislých kandidátů „Pro Bohdaneč“ na webových stranách tohoto sdružení

Příspěvek na webu TOP 09 – příspěvek k volbám v Lázních Bohdanči zveřejněný na oficiálních stránkách pardubické regionální organizace TOP 09

Naše hodnocení

Dovolíme si názory uveřejněné na těchto stránkách ohodnotit podle toho, jak souznějí s názory a snahami spolku STOP, a také podle toho, jak vypadají tvrzení v kontextu minulých činů a vyjádření jednotlivých protagonistů. Hodnotíme pomocí těchto symbolů:

Web_Go

S názorem souhlasíme.

Web_N

S názorem nemůžeme zcela souhlasit, ale ani nelze s ním nesouhlasit. Názor tak označíme také v případě, že o problému nic neříká nebo je vyhýbavý.

Web_Stop

S názorem nesouhlasíme.

Web_nic

K názoru se neumíme vyjádřit. Buď k problému nemáme dostatek informací nebo stojí mimo okruh našich zájmů.